Start Page     Zapewne wielokrotnie zastanawialiście się Państwo jakim prezentem obdarować swojego kontrahenta czy też pracownika by pozostawić po sobie dobre wrażenie. Nasza oferta powstał z myślą o firmach, które dbając o swój wizerunek i dobre stosunki biznesowe decydują się na zakup różnego rodzaju prezentów czy też gadżetów reklamowych.

Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom daje propozycje zamówienia oryginalnego prezentu jakim są różnego rodzaju gatunki roślin i krzewów na każdą okoliczność:

-prezenty na święta,

-prezenty jak materiały promocyjne,

-prezenty na konkursy,

-dni ziemi itp.

     Proponowane przez nas różne gatunki krzewów iglastych można kupić w eleganckim prezentowym opakowaniu z logiem firmy lub życzeniami. Tego rodzaju prezent jest zarówno oryginalny jak i praktyczny , ale przede wszystkim jest ekologiczny. Zaskoczy obdarowaną osobę i pozostawi miłe wspomnienia na długie lata. Każdy kto otrzyma takie ekologiczne drzewka posadzi sobie w ogródku, balkonie i pielęgnując je długo będzie pamiętał o firmie. W dzisiejszych czasach firmy stawiają na ekologię, w trosce o ochronę środowisk naturalnego. Przyszłość reklamy to ekologia – nowoczesne firmy wybierają ekologiczne rozwiązania marketingowe nie tylko dbając o utrzymanie piękna naszej planety, ale dają tym samy znak swoim klientom, ze interesuje je coś więcej niż tylko zysk.

Zapraszamy do skorzystania z naszych pomysłów przez cały rok.

 

Gallery

 
  • IMG_2435
  • IMG_2438
  • IMG_2444
  • IMG_2445
  • gal_1

Contact

eTracto
ul. Obrońców Tobruku 23/30, 01-494 Warszawa
NIP: 971-029-42-05, REGON: 101037090
tel. +48 505 385 447, 

email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
www.etracto.pl

Customers


 

 

Go to top